Partytent 3x8 meter

85,00 /1 dag incl. BTW
70,25 / 1 dag excl. BTW
Huurmandje

Omschrijving

Partytent 3x8 meter huren in Enschede – Partytentverhuur Twente

Een 3x8 partytent huren is een slimme en flexibele oplossing wanneer je meer ruimte nodig hebt, maar wel een strakke en nette uitstraling wilt behouden. Deze tent bestaat uit twee gekoppelde 3x4 partytenten, die we verbinden met een waterdichte goot. Zo ontstaat één ruime overkapping zonder naden.

De 3x8 partytent is geschikt voor ongeveer 40 personen en biedt ruimte voor circa 5 tot 6 statafels. Daarmee is deze tent ideaal voor verjaardagen, buurtfeesten, borrels en zakelijke momenten waarbij je comfortabel en droog wilt staan.

Opzetten: zelf doen of laten doen

Je kunt ervoor kiezen om de 3x8 partytent zelf op te bouwen, maar uit handen geven kan natuurlijk ook. Ons team kan de tent professioneel voor je plaatsen, zodat jij je kunt richten op de rest van de voorbereidingen. De tent wordt compleet geleverd met zijwanden, zodat je eenvoudig inspeelt op het weer en de gewenste sfeer.

Extra stevig en comfortabel met een tentvloer

Wil je de tent helemaal afmaken? Dan is een tentvloer een waardevolle toevoeging. Zeker bij een vochtige of ongelijke ondergrond zorgt dit voor extra comfort, een strakke uitstraling en een stabiele basis.

De 3x8 partytent is onderdeel van ons assortiment tenten en laat zich eenvoudig combineren met bijpassend meubilair voor een complete opstelling.

Heb je vragen over de 3x8 partytent of wil je advies over wat het beste past bij jouw feest of evenement? Neem dan gerust contact met ons op.

Partytentverhuur Twente is jouw partner voor het huren van een partytent in: Almelo, Borne, Delden, Denekamp, Diepenheim, Dulder, Enschede, Geesteren, Glanerbrug, Goor, Haaksbergen, Hengelo, Holten, Losser, Oldenzaal, Ootmarsum, Rijssen, Tubbergen, Vriezenveen, Weerselo en Wierden.

Producten in pakket